سینا قشونی

درباره من

سینا قشونی هستم، یه دیووونه علوم کامپیوتری و حل مساله و تحقیق و پژوهش.

تحصیلات خودم رو در رشته علوم انسانی آغاز کردم و بعد از گزشت ۳ سال، متوجه شدم که هیچ علاقه ای به رشته های انسانی ندارم و تمام علایق من خلق آثار مهندسی و ریاضیاتی هستش. با توجه به علاقه خیلی شدیدی که به نرم افزار و کلا علوم رایانه ای داشتم سال پیش دانشگاهی چسبیدم به یادگیری برنامه نویسی و درسای خودمو بیخیال شدم.

پس از گرفتن مدرک پیش دانشگاهی انسانی، تغییر رشته دادم به تصویر سازی رایانه ای کارودانش و پس از اون وارد گرایش نرم افزار تو یه دانشگاه خیلی سطح پایین شدم.

تو این دوسال انقدر خوب برنامه نویسی رو یاد گرفته بودم که تو ترم یک تو درس کارگاه سیستم عامل، به جای ارائه محتوای مرتبط، یکی از سایتای معتبر چوب رو که تبلیغ تلوزیونی هم میرفت هک کردم(هک اخلاقی) و همین ها باعث ایجاد انگیزه شدید و احساس توانمندی در این رشته درون من شد.

بعد چسبیدم به یادگیری شدید، به نحوی که کنکور کارشناسی رو اصلا نخوندم و به لطف خدا با رتبه ۲۸ کنکور تو بهترین دانشگاه فنی کشور (شهید شمسی پور) تهران قبول شدم و الان در حال تحصیل در این دانشگاه هستم.

شعار من

من تا ۲۰ سالگی فکر میکردم خنگ ترین آدم دنیا تو یادگیری ریاضی هستم و هیچ وقت نمیتونم هیچ مساله ای رو حل بکنم. اما ترم دوم دانشگاه یک فورمولی اختراع کردم که یک فورمول طولانی رو تبدیل کردم به یک کسر ساده…

اونجا بود که فهمیدم: کسایی که رتبه یک کنکور میشن نه کشف میکنن، نه اختراع – فقط اون چیزی رو که هست رو خیلی خوب یاد میگیرند (تجربه دو سال کنکور موفق).

شعارمم اینه: برای یادگیریت خرج کن وگرنه مجبور میشی برای ندونستن هات تاوان چند برابری بدی.

رزومه و فعالیت ها

  • عضو هیئت مدیره و برنامه نویس و مارکتر شرکت پایدارسازان جاوید البرز
  • عضو هیئت مدیره و برنامه نویس و مارکتر آموزشگاه مهندسین مبتکر
  • مدرس آموزشگاه های عالی و دانشگاه آزاد اسلامی
  • دارای گواهی نامه رسمی مسابقات برنامه نویسی ACM

مهارت ها

توسعه وب ۹۰%
برنامه نویس بک اند ۸۰%
برنامه نویس فرانت اند ۶۰%
وردپرس ۸۰%
سئو و دیجیتال مارکتینگ ۹۰%