a

طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنندطراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

به مهندسین مبتکر خوش آمدید | تلفن تماس : 44296991| ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

ویژگی تصویر

برنامه نویسی

  /  برنامه نویسی

برنامه نویس (DELPHI.VB)

Object-Pascal) خوانده می‌شد وبرای طراحی نرم‌افزارهای تحت ویندوز به کار می‌رفت، امروزه چنان توسعه یافته‌استکه برای تولید نرم‌افزارهای تحت سیستم‌عاملِ لینوکس، آی او اس و اندروید نیز به کار می‌آید. بیشترین کاربرد دلفی در طراحی برنامه‌های رومیزی و پایگاه داده‌هااست، اما به عنوان یک ابزارِ چند- منظوره، برایطراحی انواع گوناگونی از پروژه‌های نرم‌افزاری (نظیر وب) نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برنامه نویس Visual-Basic

ویژوال بیسیک در بین کاربران به عنوان یک زبان مناسب برای تولید نرم افزار بر پایه الگوی توسعه سریع نرم افزار و به کمک رابط کاربری گرافیکی محسوب می شود که ارتباط راحت تر با پایگاه های داده ای را فراهم می کند.

برنامه نویس Matlab

یکی از محیط های برنامه نویسی که بر اساس زبان های برنامه نویسی C و ++C طراحی شده است، این محیط برنامه نویسی ، یکی از ابزارهای بسیار پرکاربرد در علم ژئودزی و کار بر روی داده های سیستم های تعیین موقعیت ماهواره ای GNSS می باشد.

برنامه نویس برنامه های کاربردی Android

هدف ما تبدیل شما به یک برنامه نویس مسلط به اندروید است. این آموزش،به شما توانایی ساخت تمام اپلیکیشن های اندروید را می دهد

برنامه نویس زبان Java

جاوا(JAVA) یک زبان برنامه نویسی شی گراست وجه تمایز آن با زبان C++  این است که از قابلیت های سطح پایین کمتری پشتیبانی میکند از دیگر ویژگی های جاوا این است که مدیریت حافظه را به ظور خوکار انجام میدهد و ضریب اطمینان بالایی نسبت به نسل اول سی دارد

برنامه نویس C#(Windows Applicatipn

یکی از محبوبت ترین زبان های برنامه نویسی تحت ویندوز ،زبان برنامه نویسی سی شارپ هست زبان برنامه نویسی سی شارپ که هم سطح بالاست هم فوق العاده حرفه ای و جز زبان های برنامه نویسی تحت ویندوز قوی و پر کاربرد هست .

برنامه نویس (Web Application)Vb.Net

بررسی اصول و مبانی Web Application ،بررسی اصول و مبانی برنامه ASP.NET ، بکارییری مدل رندر صفحه ، استفاده از کنترلهای رندر شده سفارشی ، استفاده از کنترل های ترکیبی ، استفاده از مجموعه کنترل ها، طراحی ظاهر و احساس  یکپارچه ، پیکربندی ،  Login کردن، طراحی انقیاد داده و پیمایش وب سایت از توانمندی های این دوره میباشد

برنامه نویس Asp.Net

یک چارچوب طراحی وب تحت NET. می باشد که به برنامه نویسان امکان می دهد انواع سایت ها را پیاده سازی کنند

کاربر بانک اطلاعاتی Sql Server Access

هدف این دوره  مهارت در تولید بانک اطلاعاتی با access و sql server میباشد

برنامه نویس python

کد‌های دستوری زبان پایتون، بسیار به زبان انگلیسی نزدیک است و همین مطلب باعث شده تا فهم دستور‌ها ساده شود و برنامه‌نویس، بیشتر از آنکه درگیر ترجمه‌ی الگوریتم مورد نظر به کد دستوری زبان باشد، به خود برنامه و روند آن بپردازد.

برنامه نویس زبان Html  برای طراحی صفحات Web

  • در این دوره از آموزش آشنایی با مرورگر وب و انواع آن طراحی سایت ،نقش CSS در ساخت صفحات وب ،استانداردهای موجود در طراحی سایت آموزش داده میشود.

عضویت کاربر

شما اجازه ثبت نام ندارید

بازنشانی کلمه عبور